Tvorime e-shopy, ktoré

E-shop na mieru

Každý produkt je originálny a má špecifických zákazníkov. Neexistuje zaručená šablona na online predaj a preto k tvorbe každého e-shopu pristupujeme individuálne, podľa zamerania produktu a koncových zákazníkov.

E-shop je predajňa spoločnosti a jej prezentácia. Každý sa snaží, aby sa zákazníci cítili v jeho priestoroch príjemne, mali prehľad v ponúkanom sortimente a ľahko si mohli vybrať z ponuky produktov. Pri tvorbe každého e-shopu treba v prvom rade myslieť na jednoduchosť prístupu, orientáciu v e-shope a zákazníka, ktorý v ňom bude nakupovať.

Štruktúra e-shopu

E-shop si vyžaduje prehľadnosť a ľahkú dostupnosť pre každého zákazníka. Jednoduchosť výberu produktov, intuitívny priebeh objednávky a rýchly prístup k informáciám o produktoch a objednávke.

Design & Obsah

Pútavá grafika posilňujúca produkty, podstatné informácie pre zákazníka k výberu toho správneho produktu a bonusový obsah pre uľahčenie používania produktov. To sú základne časti každého e-shopu, ktorý predáva a zákazníci ho milujú.

Bezpečnosť informácii

Aby zákazník pohodlne nakupoval, musí sa cítiť v e-shope príjemne a bezpečne. Vytvárame e-shopy, ktoré chránia účtovné informácie spoločnosti a osobné údaje zákazníka pred možným únikom, či zneužitím a zabezpečujú stabilitu predaja.

Optimalizácia e-shopu

Samozrejmosťou každého vytvoreného e-shopu je optimalizácia pre vyhľadávače a všetky internetové prehliadače. Veľká časť zákazníkov vyhľadáva produkty cez mobilné zariadenia a preto kladieme dôraz pri tvorbe e-shopu aj na tento fakt.

Vlastnosti a Funkcie e-shopu

E-shop nie je tvorený iba pre koncového zákazníka, ale svojimi funkciami a vlastnosťami má uľahčiť prácu prevádzkovateľovi. Z tohto pohľadu pristupujeme k práci pri vytváraní administrátorského rozhrania.

Jednoduchosť a prehľadnosť v každej situácii

Základnými vlastnosťami našich e-shopov sú:

  • jednoduchá správa produktov
  • prehľadnosť v objednávkach
  • rýchly prístup k zákazníkom
  • rôzne platobné metódy
  • exporty pre účtovné systémy
  • možnosť rôznych cenových škál
  • zľavové a akciové kupóny
  • newslettre

E-shop pod kontrolou a v bezpečí

Vytvorením a odovzdaním e-shopu sa naša práca nekončí. Neustále pracujeme na stabilite e-shopov, rýchlosti načítavania, prispôsobeniu aktualizáciám v online svete a maximálnej bezpečnosti uložených dát o spoločnosti a zákazníkoch. Každý klient má k dispozícii online podporu 24 hodín denne pri akýchkoľvek vzniknutých problémoch, ktoré bezodkladne riešime.

E-shopy, ktoré hovoria za nás

Nezáväzný dopyt

Potrebujete e-shop, ktorý bude predávať, prinesie nových zákazníkov a zvýši obrat vašej spoločnosti? Kontaktujte nás a radi pripravíme nezáväznú ponuku na vytvorenie e-shopu a možnej spolupráce.

Ponuka je nezáväzná, pre klientov čisto informačná a bez akýchkoľvek poplatkov.


ODOSLANÍM FORMULÁRA JE SPOLOČNOSŤ Octopus Online s.r.o. OPRÁVNENÁ SPRACÚVAŤ VAŠE OSOBNÉ ÚDAJE BEZ VÁŠHO SÚHLASU, ZA ÚČELOM SPRACÚVANIA DOPYTU.