Tvorba web stránok

Dobrá web stránka? Ako má vyzerať a čo všetko musí obsahovať?

Každá web stránka je v prvom rade robená pre zákazníkov. Zákazníkov, ktorí ju navštevujú a majú využívať ponúkané služby, alebo zakúpiť si prezentovaný produkt. Z tohto pohľadu pristupujeme v spoločnosti Octopus Online k vývoji každého webu. Prezentačná web stránka musí obsahovať ľahko dostupné, hľadané informácie, predajný web musí v priebehu pár sekund návštevníka zmeniť na zákazníka a zábavný portál má za úlohu vyčariť úsmev.

Takmer je to úplne jednoduché. Ako to ale robíme?

Podrobná analýza

Skôr, ako začneme web stránku pripravovať, musíme si s klientom určiť presnú kategóriu zákazníkov pre ktorých bude webová stránka určená. Na základe toho sa stanovia ciele stránky a môžeme začať pracovať na štruktúre a základnom rozdelení stránky, podstránok a vytvorení kompletnej mapy web stránky.

Pútavá grafika

Veľká časť ľudí vychádza z prvého dojmu. Preto je dôležité vytvoriť web stránke tvár, ktorá bude jej návštevníkom sympatická, ľahko prehľadná a zanechá v návštevníkovi požadovaný dojem. Samozrejme ho navedie k bodom stránky, ktoré sú potrebné pre zvýšenie výkonnosti a priameho prínosu z web stránky.

Precízna realizácia

Keď už máme predstavu o vzhľade a štruktúre web stránky, môžeme pristúpiť k priamej realizácii, kedy je prioritou rýchlosť webu, stabilitu a bezpečnosť web stránky. Samozrejmosťou je prehľadný redakčný systém pre zákazníkov, aby si jednoducho mohli pridávať novinky, písať blog, či príspevky na sociálne siete.

Vytvorením web stránky sa naša práca nekončí. Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás!


ODOSLANÍM FORMULÁRA JE SPOLOČNOSŤ Octopus Online s.r.o. OPRÁVNENÁ SPRACÚVAŤ VAŠE OSOBNÉ ÚDAJE BEZ VÁŠHO SÚHLASU, ZA ÚČELOM SPRACÚVANIA DOPYTU.

Čo web stránkou od nás získate?

Stabilnú, modernú a prehľadnú web stránku
Web stránku za výhodnú cenu
Technickú podporu aj po odovzdaní projektu
Výhodný balík služieb pre podporu života vašej novej web stránky

Z naše práce…